Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як робити інгаляцію

Що таке інгаляція - здається, знає кожен. Це найпоширеніший спосіб лікування застуди. Під час домашньої оздоровчої процедури незалежно від того, як робити інгаляцію, що вдихається водяний пар або лікарська речовина. В результаті лікувальна дія виявляється безпосередньо на слизову дихальних шляхів. Організм отримує максимальний оздоровчий ефект, оскільки відбувається місцеве лікування. Ліки в даному випадку відразу всмоктується в кров, а не надходить через шлунок. До того ж розпорошену таким способом лікарський засіб володіє набагато більшою контактною поверхнею. Отже, діє набагато ефективніше. Крім того, дія вологого пара сприяє виведенню з дихальних шляхів слизу і мокроти, надаючи очисний ефект.

Якими бувають інгаляції

Лікувальні процедури бувають:

  • вологими, коли лікувальний розчин час процедури постійно не підігрівається і його температура становить близько 30С

  • Категорії