Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як швидко набрати вагу

Зміст:

 • Психологічні причини худорлявості
 • Фізіологічні причини худорлявості
 • Що поганого в надмірній худорби
 • Як правильно і швидко набрати вагу в домашніх умовах
 • Що їсти, щоб набрати вагу
 • Як збільшити масу тіла і не погладшати
 • Незважаючи на те, що багато хто страждає надмірною масою тіла, не менш актуальна проблема, як швидко набрати вагу. Причини худорлявості різні: надмірна фізична активність при недостатньому або неправильному раціоні харчування, високі нервові або інтелектуальні навантаження, порушення обміну речовин, те або інше захворювання щитовидної залози, необхідність відновити здоров'я після хвороби або операції, наявність в кишечнику паразитів, інтенсивно усваивающих не призначену їм їжу.


  Психологічні причини худорлявості

  Потреба набрати вагу виникає у чоловіків, жінок, підлітків. Зрозуміло, якщо причина надмірної худорлявості те чи інше відхилення здоров'я, перш ніж коригувати масу в бік збільшення, необхідно вилікуватися.


  Якщо здоров'я і самопочуття в порядку, але маса тіла менше норми, доводиться шукати той чи інший спосіб набрати вагу в домашніх умовах. Не варто поспішати збільшувати розмір порцій. Спочатку потрібно спробувати розібратися в причинах небажання мати велику масу.


  Перш за все, причиною худорлявості може бути емоційне неприйняття себе, відмова визнавати власні значущі якості. Ця психологічна установка скоро призводить до того, що починає переважати умонастрій зробитися як можна непомітніше, чому тіло втрачає масу.


  Як правило, товстуни – добродушні, веселі люди. Злюки і злючки частіше худі. Злість і негативні емоції заважають повноцінно засвоювати їжу, чому трапляється худоба. Тому, щоб правильно набрати вагу, необхідно переглянути ставлення до оточуючих, ставши добрішими і чуйнішими. Це обов'язково вплине на травлення, поліпшить кровообіг в шлунку.


  На збільшення або зменшення маси впливає переважаючий темперамент:

 • Флегматики часто огрядні, на їх тілі багато жирових відкладень. Навіть якщо це не так, набрати масу їм досить просто.
 • Меланхоліки зазвичай худі, при цьому збільшити масу не допомагає саме посилене харчування.
 • Сангвініки відрізняються підвищеною кількістю м'язової маси.
 • Холерики переважно не відрізняються повнотою, оскільки кількість жирової тканини у них невелика.
 • Щоб точніше з'ясувати психологічний темперамент, корисно пройти відповідний тест, його неважко знайти в Інтернеті.


  Навіть розрахувавши "оптимальний" вагу за тією або іншою формулою, далеко не завжди можна бути впевненим, що це правильне значення, що враховує конституційні особливості організму і звичний ритм життя.


  Уявна недостача маси порівняно з якимсь стандартом може насправді бути нормою, якщо врахувати фактор виховання, ставлення до оточуючих, темперамент і багато інші причини.


  Тому перш ніж застосовувати той чи інший "швидкий" спосіб набрати вагу, варто врахувати індивідуальний психологічний темперамент, обов'язково відповісти на питання "чи дійсно мені потрібно повніти?"


  Фізіологічні причини худорлявості

  Нижче перераховані причини, згідно з якими у ряді випадків доводиться підбирати оптимальний спосіб швидко набрати вагу:

 • неправильне або нерегулярне харчування

 • Категорії