Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як швидко прибрати синець

Синці і шишки – обов'язковий атрибут розвитку дитини. Існує гіпотеза, що кожен чоловік у своєму житті повинен отримати певну їх кількість. І якщо вони недоотримані в дитинстві, природу не обдуриш. Процес триває у зрілому віці. Півбіди, якщо пошкодження сталося на руці або нозі, ці місця неважко прикрити одягом, хоча в теплу пору року це зробити важче. Як швидко прибрати синець, якщо він утворився на обличчі? Тим більше, за законом підлості, згідно з яким бутерброд завжди падає маслом вниз, неприємність трапляється напередодні чогось важливого і відповідального.

Що таке синяк

Пошкодження, що доставляє стільки неприємностей, не що інше, як крововилив. Якщо удар досить сильний, розриваються судини і кров виявляється в оточуючих тканинах.


При надмірно слабких і крихких судинах синяк трапляється навіть від несильного натискання. На відміну від чоловіків, жіночий організм з-за більш високого вмісту естрогенів більш схильний до утворення неприємних крововиливів.


Закрита травма проходить не так швидко, як того хочеться. До чутливого місця зайвий раз боляче торкатися, не говорячи про негативні естетичних наслідки.


Спочатку утворюється темна пляма, поступово воно стає червонувато-синім. При відновленні тканин пляма набуває різні кольори: від жовтувато-коричневого до жовто-зеленого.


Ушкодження обличчя зазвичай проходять через тиждень, відновлення ноги може затягнутися на місяць.


Перша допомога при синцях і забоях

Для якнайшвидшого усунення можливих негативних наслідків, зменшення розміру до місця пошкодження необхідно як можна швидше прикласти щось холодне. Годиться напівфабрикат з морозильника, шматок льоду. Холодний предмет краще загорнути в рушник, щоб не викликати обмороження навколишніх тканин.


Під дією холоду судини звужуються і площа синця стає менше, майже не утворюється набряк. Знижуються больові відчуття.


Якщо забита рука або нога, пошкоджене місце можна помістити під холодну воду, прикладати намочений в крижаній воді рушник, змінюючи його, як тільки вона нагріється. Руку або ногу рекомендується корисно підняти якомога вище, щоб зменшити застій крові в кінцівки.


Впливу холоду протягом 15 хвилин цілком достатньо.


Як не варто усувати біль при забитті

 • Не варто усувати болісні відчуття за допомогою Аспірину та інших препаратів, що розріджують кров. Знеболюючий ефект вони матимуть. Але прибрати синець або зробити його менше не вдасться. Навпаки, площа пошкодження збільшиться. Можна прийняти Ібупрофен, він не викликає розрідження крові.
 • Варто відмовитися від алкогольної анестезії. Міцні напої розширять судини і розмір крововиливи стане більше.
 • Що робити з синцем через добу


  Як тільки пухлина навколо пошкодження зменшиться, місце забиття корисно прогріти. Дана процедура збільшить швидкість відновлення пошкоджених тканин, усунути синяк вдасться набагато швидше.


  Годиться грілка з гарячою водою, мішечки з сіллю або піском, які в зимовий час можна підігрівати на батареї опалення. Тепло прикладається три рази в день на 15 хвилин.


  Використання медикаментозних препаратів

  Якщо немає протипоказань, на ніч корисно зробити йодну сіточку. Вона допоможе прибрати запалення, поліпшить кровообіг, у результаті чого видимі наслідки крововиливи пройдуть швидше. Вже вранці йодної сітки не буде видно.


  В аптеці можна запитати різні мазі і бальзами:

 • гель з екстрактом п'явки Синяк-off сприяє швидкому усуненню пошкодження

 • Категорії