Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як швидко схуднути в домашніх умовах

Зміст:

 • Як правильно рахувати калорії, щоб швидко схуднути будинку
 • Які продукти виключити, щоб швидко схуднути в домашніх умовах
 • Як швидко і ефективно схуднути в домашніх умовах
 • Як швидко схуднути в домашніх умовах використанням народних засобів
 • Не потрібно бути семи п'ядей у чолі, щоб дійти очевидного висновку: кількість їжі, що з'їдається протягом дня і кількість рухової, а також інтелектуальної або нервової активності по спалюванню надійшли в організм калорій повинні бути збалансовані. І якщо баланс порушується в бік надлишкового надходження смачної їжі або, що те ж саме, у бік недоліку енерговитрат, рано чи пізно доведеться задуматися, як швидко схуднути в домашніх умовах. Причому зазвичай хочеться скинути надлишкову вагу без особливих тимчасових витрат, а також без дискомфорту. Тобто по можливості йдучи врозріз з розхожою думкою, що краса вимагає жертв.


  Як відомо, найважливіше в будь-якій справі – інтерес. І кожна жінка сама для себе вирішує, для чого їй потрібно схуднути. Це може бути бажання виглядати стрункіше і здоровіше. Або щоб привернути увагу відомого їй представника протилежної статі. Зрештою, здоровий доглянутий вигляд – це актив, який в сучасному житті має свою ціну. Привабливій жінці легше йдуть назустріч, охочіше підвищують у посаді або беруть на високооплачувану роботу. Одним словом, контролювати свою вагу необхідно!


  Як правильно рахувати калорії, щоб швидко схуднути будинку

  Виявляється, здійснити швидке схуднення в домашніх умовах без дієт досить просто. Для цього всього лише потрібно своєчасно контролювати кількість енерговитрат і вступників калорій. Коли є невелика надлишкова маса тіла, цілком достатньо дотримуватися дисципліни харчування і споживати їжі трохи менше, ніж це насправді необхідно. Така проста міра дозволяє не відмовлятися від рецептів звичних страв і смачно харчуватися.


  Даний спосіб дозволяє схуднути і одночасно користуватися наступними перевагами в домашніх умовах:

 • можна їсти все звичні страви

 • Категорії