Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як швидко схуднути за тиждень

Не секрет, що швидке схуднення шкідливо. Хоча б тому, що організм не встигає адаптуватися. Скидання десяти кілограмів за тиждень – сильний стрес. Оптимальним і безпечним вважається зниження ваги на 3-4 кг на місяць, за цей час організм встигає пристосуватися. Різні способи, як швидко схуднути за тиждень, призводять до того, що змінюється не тільки фігура і розмір талії, але і розташування внутрішніх органів. Під час агресивної дієти починається позбавлення від токсинів і шлаків, частина яких виявляється в крові. Відбувається отруєння, так як вага знижується високими темпами і тому токсинів виділяється багато. Зрештою, коли трапляється різко схуднути, психологічно при цьому не дуже комфортно.

Про шкоду швидкого схуднення за тиждень

При інтенсивному скиданні ваги шкіра не встигає підтягнутися. Цього зазвичай не трапляється, якщо не форсувати події. Якщо швидко схуднути, можна заробити обвислу шкіру, а також розтяжки - смужки на шкірі. Як правило, спочатку худне обличчя, потім груди, це псує її форму. Для попередження негативних наслідків допомагає масаж, який стимулює кровообіг і прискорює протікання обмінних реакцій.


Спочатку агресивної дієти організм підкориться і вага дійсно почне швидко знижуватися. Але потім спрацюють механізми захисту і задіюються обмінні реакції, які активують режим накопичення. Організм починає зберігати і накопичувати все підряд, в результаті чого після швидкого схуднення за тиждень вага скоро відновлюється і навіть перевершує первісну оцінку. Певним обманом організму є плавний вихід з режиму обмежень, поступове збільшення калорійності денного раціону.


Якщо калорій надходить значно менше, ніж необхідно, швидкість обмінних реакцій знижується. Одночасно припиняються процеси природного спалювання жиру. Це означає, що навіть інтенсивними тренуваннями схуднути, знищивши жир, може не вийти.


Тому набагато краще для схуднення постійно стежити за своєю вагою, практикуючи тривалі дієти. Це певна гарантія збереження результату випробуваних мук.


Що робити, якщо потрібно терміново схуднути?

Незважаючи на шкоду швидкого схуднення, в житті трапляються ситуації, коли потрібно терміново позбутися від зайвих кілограмів. Наприклад, скоро весілля або літній відпочинок, і тому необхідно щось зробити з надмірною вагою. Доводиться шкодити здоров'ю і використовувати деякі шкідливим прийоми швидкого схуднення за тиждень.


Швидка чотириденна "акторська дієта", щоб схуднути

День перший

Є варений рис і пити томатний сік. Сіль зв'язує воду, тому томатний сік і рис повинні бути несолоними. Сластить рис або сік також не можна. Якщо не вдається купити томатний сік без солі, його потрібно приготувати самостійно.


Хороша новина: є рис і пити сік при схудненні даним способом можна скільки завгодно, при появі перших ознак голоду.


День другий

Протягом дня є нежирний сир, пити кефір.


Хороша новина: їсти сир і пити кефір можна без обмежень, як тільки захотілося їсти.


День третій

Є варене м'ясо, пити чай. Раніше виключити цукор і сіль. Чай краще вибрати зелений, можна з добавками, кому які подобаються. При появі голоду є відварну курку, свинину нежирну, індичку – годиться будь-який "біле" м'ясо. Є потрібно, як тільки з'явилося відчуття голоду.


День четвертий

На роботу не ходити. Оскільки протягом дня доведеться випити пляшку червоного сухого вина, заїдаючи її сиром. Воду пити на четвертий день схуднення не рекомендується.


Інші способи і прийоми, як швидко схуднути за тиждень

  • щоб схуднути, необхідно відмовитися на час від вживання в їжу перероблених продуктів. Тобто консервів, чіпсів, макаронів, соків, компотів, газованих напоїв. Для збільшення терміну зберігання такі продукти додається селітра і гліцерин. Корисніше "посидіти" на рисі, квасолі і вівсянці

  • Категорії