Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як схуднути без дієт

Зміст:

 • Можливо схуднення без дієт?
 • Як схуднути без дієт правильним харчуванням
 • Гімнастика для схуднення в домашніх умовах
 • Кава для схуднення в домашніх умовах
 • Домашні чаї для схуднення
 • Активоване вугілля для схуднення без дієт
 • Ванни з содою для схуднення в домашніх умовах
 • Чомусь склався стереотип, що раз з'явився надмірна вага, потрібно обов'язково схуднути, дотримуючись тієї або іншої дієти. Це не цілком вірно хоча б з тієї причини, що такий підхід нагадує мисливця з рушницею, який, побачивши дичину, негайно в неї стріляє. Набагато правильніше не починати позбуватися від зайвих кілограмів, а спробувати з'ясувати причини їх появи. Розібравшись в причинах, цілком можливо, що "рушниці" у вигляді тих чи інших обмежень у харчуванні не знадобиться. Знати, як схуднути без дієт, корисно й тому, що практично будь-які суворі правила харчування дають лише тимчасовий результат. Залишитися назавжди стрункою і підтягнутою з їх допомогою неможливо. До того ж періодичне екстремальне зниження ваги несприятливим чином позначається на стані здоров'я.


  Можливо схуднення без дієт?

  Деяким здасться дивним, але підтримку стрункої фігури без дієт – самий здоровий і природний спосіб привабливо виглядати на протязі всього життя, носити красиві облягаючі речі, які подобаються, а не одяг, що приховує недоліки фігури.


  Багато дівчат і жінки не прагнуть розібратися в причинах появи зайвої ваги. Але люблять міркувати, як їм хочеться залишатися стрункими і привабливими. При виявленні надлишкової маси тіла, вони починають шукати спосіб, як швидко схуднути за допомогою чудо дієти, роблячи, таким чином, як мисливець з рушницею.


  Насправді поширені причини та відмовки, чому багато хто прагнуть схуднути за місяць, так і взяти чарівну таблетку для швидкого позбавлення від зайвих кілограмів, впираються в звичайну лінь. Адже планомірно займатися собою кожен день набагато важче!


  Для ефективного схуднення і збереження бажаних пропорцій фігури важлива не дієта, а баланс двох складових:

 • харчування, тобто достатнього надходження калорій

 • Категорії