Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Які яйця краще засвоюються

При відповіді на питання "які яйця краще засвоюються?" думки сильно розходяться. Одні переконані, що потрібно обов'язково відварювати, інші вважають, що теплова обробка знищує масу корисних речовин, зокрема вітаміни. В якому вигляді яйця корисніше вживати в їжу?

Корисні речовини, що містяться в яєчному білку і жовтку

Як відомо, продукт відрізняється високою поживною цінністю. Він містить масу речовин, корисних здоров'ю: вітаміни A, B, які беруть участь у реакціях засвоєння мікроелементів, створення і оновлення клітин нервової системи, кісток, м'язів.


У яєчному жовтку міститься вітамін D, необхідний для протікання обмінних реакцій фосфору і кальцію.


Продукт багатий мінеральними речовинами - кальцієм, залізом, фосфором, міддю. Вони входять до складу важливих амінокислот, необхідних для життєдіяльності організму.


В якому вигляді корисніше їсти яйця

Жовток корисніше в сирому вигляді. Щоб не заробити сальмонельоз, жовток необхідно посипати невеликою кількістю лимонної кислоти або додати оцет. Кисле середовище вбиває мікроби.


Жовток корисно їсти з рослинним маслом, так краще засвоюються жиророзчинні кислоти.


Які яйця краще засвоюються – сирі або варені?

Зварені круто засвоюються гірше. До того ж щоб їх перетравити, потрібно затратити більше калорій, ніж у них міститься. Таким чином, це продукт з негативною калорійністю.


Крім того:

 • в результаті тривалої варіння руйнуються важливі амінокислоти - цистин, метіонін, цистеїн.
 • при зберіганні більше доби навіть в холодильнику – наприклад, у вигляді салату або окрошки – утворюються шкідливі газоподібні сполуки сірководню, аміаку, фосфористого водню.
 • Корисний продукт краще засвоюється при приготуванні некруто. Починати потрібно варити в холодній воді, витримавши приблизно півхвилини в окропі.


  Можна приготувати корисний здоров'ю блюдо, при вживанні якого курячі яйця засвояться найбільш повно. Потрібно відокремити жовток від білка, збивши їх окремо, а потім знову з'єднати.


  Уявний шкоду холестерину в яєчних жовтках

  Як відомо, у жовтку міститься багато холестерину. Тому деякі переконані, що є багато яєць шкідливо, цілком досить двох-трьох на тиждень.


  Насправді холестерину в яєчному жовтку і в крові людського організму - не одне і теж. Його рівень у крові людини підвищує жирна їжа, оскільки саме з неї в печінці готується холестерин. Навіть якщо відмовитися від жирних продуктів, його виробництво не зупиниться. Навпаки, ще більше збільшиться.


  Дана речовина необхідно організму, з нього виробляється вітамін D, статеві гормони, гормони надниркових залоз, у тому числі вітаміни, кислоти жовчного міхура.


  Небезпечний здоров'ю надлишок "поганого" холестерину, так званих ліпопротеїнів низької щільності. Саме він є джерелом атеросклеротичних бляшок усередині судин. Як відомо, бляшки можуть призвести до інфаркту або стати причиною серцево-судинних захворювань.


  Користь перепелиних яєць

  Даний продукт воліють навіть космонавти, оскільки він не містить шкідливих мікробів і бактерій, невибагливий в зберіганні і чудово засвоюється в сирому вигляді. Дані якості незамінні при тривалих польотах у космос. Самки японського перепела несуться щодня, їх зміст не пов'язано зі значними клопотами.


  Вживання натщесерце в сирому вигляді корисного і целебнейшего продукту позбавляє від гастриту, коліту, атеросклерозу та багатьох інших хвороб. Поліпшується пам'ять, підвищується стійкість до стресів, зміцнюється зір і імунітет. У Японії їх дають два рази на день, навіть малим дітям.


  Категорії