Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як збільшити грудні м'язи в домашніх умовах

Щоб виглядати красивим, підтягнутим і накачаним, необхідно відповідним чином тренуватися. Принаймні, робити це потрібно регулярно. Виявляється, у ряді випадків можна не відвідувати спортзал. Наприклад, збільшити грудні м'язи цілком можливо будинку за допомогою простих вправ. Поставивши за мету наростити грудну мускулатуру в домашніх умовах, під час занять необхідно дотримуватися нескладне правило: виконувати вправи якісно і ретельно, дотримуючись рекомендована кількість повторів і підходів, ні в якому разі не форсуючи події.

З чого почати збільшення м'язів грудей

Грудні м'язи значного розміру, вони розташовані з обох боків верхньої передньої частини тулуба і прикріплені до кісток плечового поясу, що дозволяє порівняно просто зробити їх більш рельєфними.


Ця мускулатура не "любить", коли її змушують виконувати максимальні навантаження. У цьому випадку вона повільно збільшується в об'ємі, хоча, безумовно, стає сильнішою.


Спортсменам-початківцям не варто захоплюватися гантелями, тим більше форсувати збільшення навантаження. Краще займатися з обтяженнями рідше. В іншому випадку шкоди виявиться більше, ніж користі. Займаючись з гантелями, для досягнення вражаючого результату краще починати з невеликої кількості кілограмів. Тільки коли організм через деякий час "втягнеться", можна збільшувати навантаження.


У будь-якому випадку перед початком тренування необхідно розігріти м'язи. Цього можна домогтися, виконуючи махи руками в різних площинах, проводячи легкий "бій з тінню".


Найпростіше вправа збільшити грудні м'язи

Виявляється, збільшення м'язів грудей в домашніх умовах можна виконувати за допомогою віджимань. Дана вправа не вимагає спеціальних тренажерів. При віджиманнях задіюється не тільки грудна мускулатура, але і спина, черевний прес, руки.


Для збільшення спортивного навантаження варто спробувати віджиматися не "класичним" способом, коли руки розведені на ширину плечей. Корисно виконувати інші різновиди віджимань, згинаючи лікті глибоко, щоб торкнутися тулубом підлоги:

  • розвести руки як можна ширше, наскільки можливо. При такому положенні рук навантаження на м'язи грудей збільшується, тренуються їх середній і нижній відділи. Підставивши під стопи табурет, вдається добре навантажити верхній відділ

  • Категорії