Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як знизити апетит

Не секрет, що здоровий апетит свідчить про відмінне самопочуття, відсутність яких-небудь захворювань. Недарма кажуть, як людина працює, так він їсть. У перекладі з латині слово означає бажання, прагнення отримати їжу. Так як знижувати апетит вимагається у випадку тих чи інших порушень здоров'я, його зміна в бік збільшення або зменшення може бути ознакою серйозних розладів в організмі.

Як регулюється надходження їжі

Бажання поїсти формується у відповідних відділах головного мозку, куди стікається інформація про надходження їжі, її перетравленні та засвоєнні, наявних резервах.


При усталеному режимі харчування поява бажання поїсти сигналізує, що запаси закінчуються і їх необхідно поповнити. Починає виділятися шлунковий сік, слина. Враховується вміст у крові продуктів проміжного обміну, жирові запаси, скорочення порожнього шлунка, температура тіла. Бажання поїсти стимулює вигляд і аромат їжі, характерна для прийому їжі обстановка.


По мірі насичення стінки шлунка розтягуються, перероблена їжа всмоктується і засвоюється, змінюючи гормональний фон, від чого знижується апетит і сходить на немає.


При зміні звичних умов праці або проживання звичні дратівливі чинники можуть змінити своє значення, викликаючи пригнічення або підвищення апетиту.


У разі пухлини мозку, тих чи інших нервово-психічних розладах, порушенні діяльності шлунково-кишкового тракту, ендокринних захворюваннях, авітамінозі можуть спостерігатися болючі порушення:

  • анорексія, зниження бажання приймати їжу

  • Категорії