Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як зробити краплі в ніс з каланхое

Як відомо, якщо лікувати нежить, він проходить через два тижні, а якщо не лікувати, то через чотирнадцять днів. У той же час вірно, що будь-яка людина хоч раз у житті страждав закладеністю носа або нежиттю, викликаним застудою. Зрозуміло, якщо загартовуватися і стежити за здоров'ям, нежитю ніколи не трапиться. Але якщо все-таки трапилася застуда, лікувати її потрібно як можна швидше. Якщо запустити захворювання, надто легковажне ставлення може викликати ряд різних запальних процесів в легенях або бронхах. Сучасні аптеки пропонують масу різних препаратів проти нежитю. Не менш ефективні засоби народної медицини. Наприклад, при застуді використовується сік каланхое.

Чим корисно каланхое

Рослина використовується для лікування різних захворювань:

  • для протирання носа зсередини

  • Категорії