Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Застосування кори дуба

При лікуванні різних захворювань знаходить широке застосування кора дуба. Її отримують з чагарниковою різновиди рослини один раз на десять років. Вона гладка і не покрита пробкою. Ранньою весною, поки не почався сокорух, відокремити її від гілки досить просто. Дубки вирубують, і незабаром на цьому місці виростає нова поросль.

Користь дубової кори

В її складі містяться дубильні речовини, пектини, антиоксиданти - галова кислота, кахетин. Дана речовина має здатність знищувати мікроби і тому його застосовують від дизентерії, для посилення імунітету і лікування пухлин. Кахетіни також використовуються для лікування набряків судин, у разі порушення діяльності капілярів.


Застосування цілющих засобів з молодої дубової кори допомагає протидіяти гнильним процесам, зняти різні запалення. При зберіганні дубильні речовини досить швидко випаровуються.

Що таке галли

На листках дуба можна побачити характерні червонувато-жовті або зелені кульки. Це так звані галли – освіти, отримані в результаті відкладання всередину тканини аркуша яєць особливим комах – орехотворкой. Зелені галли корисні, їх спеціально збирають, заварюють і п'ють, як чай.

 • Галли застосовують зовнішньо для примочок. Для цього їх заварюють протягом п'яти хвилин з розрахунку 1ст.л. на літр окропу.
 • Якщо змішати зелені кульки з оцтом, склад допомагає усунути зубну або вушну біль, сприяє росту волосся.
 • Порошком корисно змащувати екзема, лишаї, опіки. Головне - не переборщити, застосовуючи не більше 3г.
 • Правильне застосування кори дуба для приготування відвару

  Щоб приготувати лікувальний відвар потрібно взяти 25-30г кори, залити 1ст. води. Суміш кип'ятити на водяній бані приблизно півгодини. Остудити, процідити, використану сировину дуба віджати і видалити. Долити кип'яченої води, щоб обсяг рідини став знову дорівнює склянці. Готовий продукт зберігається максимум 48 годин, після цього слід приготувати новий.

 • У разі внутрішніх кровотеч в кишечнику або шлунку застосовувати дубовий відвар необхідно тільки за призначенням лікаря.
 • При стоматиті, гінгівіті та інших захворюваннях ротової порожнини відваром слід якомога частіше полоскати рот.
 • Застосування приготованого кошти з дуба корисно при обмороженнях і опіках, невелика його кількість додається у ванну.
 • Якщо волосся жирне або з'явилося багато лупи, після миття голови корисно обполіскувати волосся дубовим відваром. Лікування виконується через день.
 • Застосування відвару з дубової кори при лікуванні різних захворювань

  Відвар "задубливает" слизову оболонку і тим самим позбавляє шкідливих бактерій поживних речовин. Через деякий час на слизовій з'являється молода тканина. Дубові примочки знаходять застосування у разі очних запалень, мокнучих екзем.


  Дубову кору застосовують при лікуванні:

 • виразки шлунка і дванадцятипалої кишки

 • Категорії