Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Застосування ягід ялівцю

Інші назви ялівцю - "верес", "арсу". Вік корисного рослини становить понад 50 млн років. З-за маси корисних властивостей досі знаходять широке застосування ягоди ялівцю, а також хвоя.


Цілющі і містичні властивості рослини використовуються давно. Воно здавна використовувалася в якості універсального лікарського засобу. Ним лікували малярію, водянку, ревматизм, психічні захворювання, золотуху і цингу.


У старовину хату та одяг хворого обкурювали димом із сухих плодів, підлоги натирали хвоєю. Крім того, міцна деревина ефективно протидіє гниття, а чагарник часто застосовується в якості живої огорожі.

Користь соку ялівцевих ягід

Насправді плоди рослини ягодами не є, це всього-навсього шишки чорного кольору. Дозрівають вони в вересні-жовтні. Їх приймають у вигляді екстрактів, настоїв, відварів або порошків для профілактики та лікування:

  • водянки

  • Категорії