Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Здорове харчування для схуднення

Багато страждають надмірною вагою, подивившись у дзеркало, в певний момент вирішують: пора худнути. Негайно виникає питання – як саме худнути? На розум приходять дієти, спортивні пробіжки, посилене фізичне навантаження. При цьому пробрасывается очевидний відповідь, що схуднути цілком можливо без дієт і без виснажливих тренувань у спортивному залі. Виявляється, використовуючи здорове харчування для схуднення, неважко домогтися приголомшливих результатів. Деяким вдається знизити вагу до 10 кг за тиждень, що, погодьтеся, дуже непогано.

Чому вдається схуднути здоровим харчуванням

Все дуже просто. Надмірна вага – це не обов'язково наслідок порушення обміну речовин. Найчастіше це шкідливі звички харчування, від яких не хочеться відмовлятися в силу різних причин:

  • звичка давно стала частиною способу життя

  • Категорії